RN73R1ETTP3522F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP3522F25
JLCPCB Part #
C4322594
Description
-55℃~+155℃ 35.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS