RN73R1ETTP3440F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP3440F50
JLCPCB Part #
C2503840
Description
-55℃~+155℃ 344Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS