RN73H2ETTD1052F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD1052F100
JLCPCB Part #
C3962211
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS