RN73R1ETTP3280D25
MFR.Part #
RN73R1ETTP3280D25
JLCPCB Part #
C4131572
Description
-55℃~+155℃ 328Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS