RK73H1JTTD8873D
MFR.Part #
RK73H1JTTD8873D
JLCPCB Part #
C6649171
Description
-55℃~+155℃ 100mW 887kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS