RN73R1JTTD1150A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1150A10
JLCPCB Part #
C4129938
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 115Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS