RN73R1ETTP3201C10
MFR.Part #
RN73R1ETTP3201C10
JLCPCB Part #
C2551223
Description
-55℃~+155℃ 3.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS