RG1005N-1430-W-T1
MFR.Part #
RG1005N-1430-W-T1
JLCPCB Part #
C4318883
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS