RN732BTTD6901B25
MFR.Part #
RN732BTTD6901B25
JLCPCB Part #
C4129190
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS