RN73R1ETTP3121F10
MFR.Part #
RN73R1ETTP3121F10
JLCPCB Part #
C4059246
Description
-55℃~+155℃ 3.12kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS