RN73R1ETTP3051C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP3051C50
JLCPCB Part #
C4200940
Description
-55℃~+155℃ 3.05kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS