RN731JTTD6341A10
MFR.Part #
RN731JTTD6341A10
JLCPCB Part #
C4178394
Description
-55℃~+155℃ 6.34kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS