RN73R1ETTP3001D25
MFR.Part #
RN73R1ETTP3001D25
JLCPCB Part #
C3914509
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS