RN73R1ETTP2980C10
MFR.Part #
RN73R1ETTP2980C10
JLCPCB Part #
C4191148
Description
-55℃~+155℃ 298Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS