RK73H1JRTTD1501F
MFR.Part #
RK73H1JRTTD1501F
JLCPCB Part #
C2598556
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS