RN73R1ETTP2672C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2672C50
JLCPCB Part #
C2521146
Description
-55℃~+155℃ 26.7kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS