SG73P1EWTTP750J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP750J
JLCPCB Part #
C4123228
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS