RN73R1ETTP2640F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2640F25
JLCPCB Part #
C2500074
Description
-55℃~+155℃ 264Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS