RN732BTTD8162A10
MFR.Part #
RN732BTTD8162A10
JLCPCB Part #
C4135822
Description
-55℃~+155℃ 125mW 81.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS