SG73P1JTTD470G
MFR.Part #
SG73P1JTTD470G
JLCPCB Part #
C4171927
Description
-55℃~+155℃ 333mW 47Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS