RN73R1ETTP2181F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2181F50
JLCPCB Part #
C2499334
Description
-55℃~+155℃ 2.18kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS