RN732BTTD1400D100
MFR.Part #
RN732BTTD1400D100
JLCPCB Part #
C4011374
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS