RN73R1ETTP2180C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1ETTP2180C50
JLCPCB Part #
C4303474
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 218Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS