HV732HRTTE1503D
MFR.Part #
HV732HRTTE1503D
JLCPCB Part #
C6273890
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS