RN73R1ETTP2052C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2052C50
JLCPCB Part #
C4036130
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS