RN73H1JTTD3283F50
MFR.Part #
RN73H1JTTD3283F50
JLCPCB Part #
C4186753
Description
100mW 328kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS