RN73R1ETTP2030B25
MFR.Part #
RN73R1ETTP2030B25
JLCPCB Part #
C3942163
Description
-55℃~+155℃ 203Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS