RN73R1ETTP19R3F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP19R3F50
JLCPCB Part #
C2500078
Description
-55℃~+155℃ 19.3Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS