RN73R1ETTP1960D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1960D50
JLCPCB Part #
C2499937
Description
-55℃~+155℃ 196Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS