RN73R1ETTP1782B50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1782B50
JLCPCB Part #
C4051534
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS