RN73R1JTTD1103C25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1103C25
JLCPCB Part #
C2520013
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS