RN73R1ETTP1741F50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1741F50
JLCPCB Part #
C2500860
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS