RN732ATTD1002B25
MFR.Part #
RN732ATTD1002B25
JLCPCB Part #
C116761
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ 150V ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS