RN73R1ETTP1651C10
MFR.Part #
RN73R1ETTP1651C10
JLCPCB Part #
C2550529
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS