RN732BTTD5830B10
MFR.Part #
RN732BTTD5830B10
JLCPCB Part #
C5732924
Description
-55℃~+155℃ 125mW 583Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS