RN73R1ETTP1400C25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1400C25
JLCPCB Part #
C4188695
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS