RN73R1ETTP1373C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1373C50
JLCPCB Part #
C4205142
Description
-55℃~+155℃ 137kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS