RN73R1ETTP1372D50
MFR.Part #
RN73R1ETTP1372D50
JLCPCB Part #
C2499961
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS