RN73R1ETTP1331B25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1331B25
JLCPCB Part #
C2506295
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS