RN73R2ETTD1351D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1351D100
JLCPCB Part #
C4201918
Description
-55℃~+155℃ 1.35kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS