RN73H1ETTP1041B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1041B25
JLCPCB Part #
C2537237
Description
1.04kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS