AT0402CRD0753R6L
MFR.Part #
AT0402CRD0753R6L
JLCPCB Part #
C2142586
Description
-55℃~+155℃ 50V 53.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS