RN73R1ETTP1183F25
MFR.Part #
RN73R1ETTP1183F25
JLCPCB Part #
C2499868
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS