HV731JTTD1822F
MFR.Part #
HV731JTTD1822F
JLCPCB Part #
C3920872
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS