RN73R1ETTP1090D10
MFR.Part #
RN73R1ETTP1090D10
JLCPCB Part #
C4200084
Description
-55℃~+155℃ 109Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS