RN73H2ETTD16R2D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD16R2D100
JLCPCB Part #
C4147461
Description
16.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS