RN73R2ETTD2490F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2490F25
JLCPCB Part #
C2602409
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS