RN73R1ETTP1001C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1ETTP1001C10
JLCPCB Part #
C2551549
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS