SG73P2BRTTD914G
MFR.Part #
SG73P2BRTTD914G
JLCPCB Part #
C7311654
Description
-55℃~+155℃ 750mW 910kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS