RN73H2ETTD97R6A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD97R6A25
JLCPCB Part #
C4132520
Description
-55℃~+155℃ 250mW 97.6Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS